Hore

Staňte sa členom

Ročné členstvo v Lepšej geografii

Staňte sa členom

40.00 

Kategórie:

Využívajte Lepšiu geografiu naplno po celý rok (365 dní) za zvýhodnenú cenu. Ako člen budete mať prístup k celému obsahu metodického portálu, ktorý obsahuje stovky vzdelávacích materiálov, nápadov a inšpirácií, s ktorými premeníte školskú geografiu na zážitok z objavovania. Vašich žiakov bude vyučovanie viac baviť a vy ušetríte čas potrebný na prípravu. Ak sa pre členstvo rozhodnete ako škola, Lepšiu geografiu môžu využívať viacerí učitelia naraz.

Mesačné členstvo v Lepšej geografii

5.00 

Kategórie:

Chcete na začiatok Lepšiu geografiu len vyskúšať? Dajte jej šancu na mesiac (30 dní) a sami sa presvedčte, čo všetko ponúka. Mesačné členstvo si môžete vždy predĺžiť. Ideálna ponuka pre tých, ktorí si svoju závislosť na našich vzdelávacích materiáloch ešte nevybudovali.

Registrovať sa oplatí

Získajte prístup k plnému obsahu metodického portálu, o ktorom môžu učitelia iných vyučovacích predmetov len snívať. Lepšia geografia ponúka viac ako 300 inovatívnych vzdelávacích aktivít a metodík, viac ako 100 interaktívnych kvízov a mapových hier a takmer stovku prezentácií. Všetky materiály sú vytvorené na to, aby ste s ich pomocou učili lepšie, zaujímavejšie a žiaci váš predmet milovali.

Lepšia geografia skutočne funguje

Pridajte sa k viac ako 130 členským školám Lepšej geografie na Slovensku. Nikde inde nenájdete školskú geografiu v takej komplexnosti a rôznorodosti spracovaných materiálov ako u nás. Okrem vzdelávacích materiálov ponúka Lepšia geografia pravidelne aktualizované mapy, videá, fotografie, články a tipy na knihy, ktoré menia pohľad na geografiu. Vašich žiakoch zas nadchne pravidelná súťaž Zemeznalec.

Inovácie v systéme vzdelávania

Sme víťazom Ceny Generácia 3.0 v kategórii Inovácie v systéme vzdelávania (rok 2018). Viac sa o našom úspechu dozviete v tomto článku.

Zľavy by sa nenašli?

Určite áno. Ak ste študentom učiteľstva geografie na vysokej škole, členstvo na Lepšej geografii môžete získať úplne bezplatne! Stačí, ak nám e-mailom (na adresu lepsiageografia@gmail.com) pošlete sken potvrdenia o návšteve školy. Obratom vám pošleme kupón, s ktorým získate ročné členstvo grátis. Veríme, že aj takto pomôžeme zmeniť slovenské školstvo k lepšiemu.