Hore

Vietnam (kvíz)

Obsahové zameranie kvízu nevychádza z obsahového štandardu inovovaného ŠVP pre geografiu – samostatné učivo o Vietname neexistuje. Zadania úloh, z ktorých sa kvíz skladá sú však ideálnou pomôckou na rozvíjanie schopnosti pracovať s mapami, grafmi a informáciami v rôznej podobe. Ak chcete u žiakov rozvíjať kľúčové geografické kompetencie a nechať ich zažiť aj úlohy podobné tým, aké sa vyskytujú v medzinárodnom testovaní PISA, kvíz o Vietname stojí za zváženie. Okrem interaktívneho kvízu sú k Vietnamu dostupné aj samostatné pracovné listy. V plnom rozlíšení spustíte kvíz kliknutím na tlačidlo Zobraziť vo veľkom.

Obsahové zameranie kvízu nevychádza z obsahového štandardu inovovaného ŠVP pre geografiu – samostatné učivo o Vietname neexistuje. Zadania úloh, z ktorých sa kvíz skladá sú však ideálnou pomôckou na rozvíjanie schopnosti pracovať s mapami, grafmi a informáciami v rôznej podobe. Ak chcete u žiakov rozvíjať kľúčové geografické kompetencie a nechať ich zažiť aj úlohy podobné tým, aké sa vyskytujú v medzinárodnom testovaní PISA, kvíz o Vietname stojí za zváženie. Okrem interaktívneho kvízu sú k Vietnamu dostupné aj samostatné pracovné listy. V plnom rozlíšení spustíte kvíz kliknutím na tlačidlo Zobraziť vo veľkom.


Celý obsah je dostupný pre členov Lepšej geografie.

Pomôžte nám pomáhať

Pomôžte nám pomáhať

V čase zatvorených škôl chceme pomôcť učiteľom, žiakom aj rodičom a preto je plný obsah Lepšej geografie pre všetkých zdarma. Znamená to pre nás výpadok príjmov, ktorý nás existenčne ohrozuje. Na tvorbe nových materiálov pre vás pracujeme denne. Ak sa vám zdá naša činnosť prospešná, zvážte prosím stať sa platiacim členom. Na výber máte aj mesačné členstvo za 5 eur. Ďakujeme!

Chcem pomôcť