Hore

Obyvateľstvo a sídla Ázie (interaktívna mapa)

Spoznajte pestrosť Ázie cez interaktívnu mapu, na ktorej sú predstavené všetky jej štáty s krátkym popisom, štátnou vlajkou a množstvom odkazov na externé články, videá, fotogalérie a pod. V mape sú zobrazené a predstavené aj najdôležitejšie ázijské mestá. Mapu spustíte cez odkaz pod obrázkom. Je možné je spustiť aj ako mapovú aplikáciu, ktorá umožňuje cez tlačítko Layers zapínať a vypínať dodatočné mapové vrstvy. Takto si môžete na mape vizualizovať napr. hustotu obyvateľstva, Zem v noci, alebo rozšírenie náboženstiev.    

Spoznajte pestrosť Ázie cez interaktívnu mapu, na ktorej sú predstavené všetky jej štáty s krátkym popisom, štátnou vlajkou a množstvom odkazov na externé články, videá, fotogalérie a pod. V mape sú zobrazené a predstavené aj najdôležitejšie ázijské mestá. Mapu spustíte cez odkaz pod obrázkom. Je možné je spustiť aj ako mapovú aplikáciu, ktorá umožňuje cez tlačítko Layers zapínať a vypínať dodatočné mapové vrstvy. Takto si môžete na mape vizualizovať napr. hustotu obyvateľstva, Zem v noci, alebo rozšírenie náboženstiev.


Celý obsah je dostupný pre členov Lepšej geografie.

Pomôžte nám pomáhať

Pomôžte nám pomáhať

V čase zatvorených škôl chceme pomôcť učiteľom, žiakom aj rodičom a preto je plný obsah Lepšej geografie pre všetkých zdarma. Znamená to pre nás výpadok príjmov, ktorý nás existenčne ohrozuje. Na tvorbe nových materiálov pre vás pracujeme denne. Ak sa vám zdá naša činnosť prospešná, zvážte prosím stať sa platiacim členom. Na výber máte aj mesačné členstvo za 5 eur. Ďakujeme!

Chcem pomôcť