Hore

Poľnohospodárske plodiny (kvíz)

Viete odkiaľ a čo jete? Vyskúšajte sa v kvíze o poľnohospodárskych plodinách sveta.  Kvíz nie je spätý so ŠVP a zameriava sa skôr na zaujímavosti spojené s poľnohospodárskymi plodinami sveta. V škole má preto využitie skôr ako doplnok na spestrenie vyučovacích hodín. Poteší určite všetkých zvedavých žiakov. Jeho úlohy sú vytvorené tak, aby sa hráč dozvedel aj nové, doteraz možno nepoznané skutočnosti. Kvíz odporúčame otvoriť na novej karte kliknutím na tlačidlo Zobraziť vo veľkom.

Viete odkiaľ a čo jete? Vyskúšajte sa v kvíze o poľnohospodárskych plodinách sveta. Kvíz nie je spätý so ŠVP a zameriava sa skôr na zaujímavosti spojené s poľnohospodárskymi plodinami sveta. V škole má preto využitie skôr ako doplnok na spestrenie vyučovacích hodín. Poteší určite všetkých zvedavých žiakov. Jeho úlohy sú vytvorené tak, aby sa hráč dozvedel aj nové, doteraz možno nepoznané skutočnosti. Kvíz odporúčame otvoriť na novej karte kliknutím na tlačidlo Zobraziť vo veľkom.


Celý obsah je dostupný pre členov Lepšej geografie.

Podporte nás

Podporte nás

V čase zatvorených škôl chceme pomôcť učiteľom, žiakom aj rodičom a preto je plný obsah Lepšej geografie pre všetkých zdarma. Znamená to pre nás výpadok príjmov, ktorý nás existenčne ohrozuje. Na tvorbe nových materiálov pre vás pracujeme denne. Ak sa vám zdá naša činnosť prospešná, prosíme, podporte nás ľubovoľným finančným príspevkom. Aj malá pomoc môže byť veľkou. Ďakujeme!

Chcem podporiť