Hore

Čína a Mongolsko (prezentácia)

Prezentáciu k učivu o Číne a Mongolsku si môžete stiahnuť cez odkaz pod obrázkom.  Je vytvorená v programe Libre Office Impress (alternatíva MS PowerPoint), ktorý si bezplatne stiahnete tu. ​Na Lepšej geografii je k Číne dostupný aj interaktívny kvíz a návrh vyučovacej hodiny Čína – let červeného draka. Všetky materiály a články, ktoré sú na Lepšej geografii venované Číne nájdete na tomto odkaze.

Prezentáciu k učivu o Číne a Mongolsku si môžete stiahnuť cez odkaz pod obrázkom.  Je vytvorená v programe Libre Office Impress (alternatíva MS PowerPoint), ktorý si bezplatne stiahnete tu. Na Lepšej geografii je k Číne dostupný aj interaktívny kvíz a návrh vyučovacej hodiny Čína – let červeného draka. Všetky materiály a články, ktoré sú na Lepšej geografii venované Číne nájdete na tomto odkaze.


Celý obsah je dostupný pre členov Lepšej geografie.

Podporte nás

Podporte nás

V čase zatvorených škôl chceme pomôcť učiteľom, žiakom aj rodičom a preto je plný obsah Lepšej geografie pre všetkých zdarma. Znamená to pre nás výpadok príjmov, ktorý nás existenčne ohrozuje. Na tvorbe nových materiálov pre vás pracujeme denne. Ak sa vám zdá naša činnosť prospešná, prosíme, podporte nás ľubovoľným finančným príspevkom. Aj malá pomoc môže byť veľkou. Ďakujeme!

Chcem podporiť